• Головна
  • Новини
  • Статті
  • Головна
  • Новини
  • Статті
Меню
Пошук
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
Вивчайте Біблію
Меню
Пошук

Команди Маранафа святкують відновлення будівництва церков та шкіл в Перу

09.04.2025
in Події у світі
A A

У міру зняття обмежень, пов’язаних з пандемією, плани будівництва просуваються вперед.

Під час пандемії COVID-19 Maranatha Volunteers International продовжувала працювати по всьому світі завдяки командам, які працюють у своїх країнах. Ці марливі працівники просувають місію вперед майже по всіх країнах, де є наша присутність, — по всіх, крім Перу.

Протягом більшої частини минулого року люди в Перу були змушені залишатися вдома в суворій ізоляції. Будівництво було заборонено, а поїздки обмежені. Нашій команді довелося чекати разом із сотнями інших членів церкви, які відчайдушно мріяли про нові будівлі.

Для регіонального директора Маранафи в Перу Елмера Барбози це був важкий час.

«Не дуже багато людей розуміють, які обмеження ми пережили в Перу. Спочатку ми, починаючи з березня 2020 року, провели 63 дні в умовах дуже суворої ізоляції. Все, крім супермаркетів, лікарень та аптек, було зачинено. І тільки одній людині з сім’ї дозволялося виходити з дому. У нас двоє маленьких дітей, які не мали змоги виходити з дому протягом 63 днів».

Після важкого року ізоляції Перу послабило обмеження, дозволивши працівникам Маранафи повернутися на робочі місця. У міру відновлення роботи, кожне завдання, яке тепер виконує команда, набуває для неї набагато більш глибокого значення, і вже нічого вони не сприймають як належне.

На разі, зараз робітники будують церкву Адвентистів сьомого дня Ла-Альборада в Перу, яка майже завершена. Потім вони перейдуть до будівництва інших церков та шкіл.

«Можете тільки уявити, яку радість ми відчули, повернувшись до роботи», — говорить Барбоза. «На минулому тижні, коли ми почали щодня ходити на роботу, моя дружина сказала мені: «Я знаю, що країна все ще активно бореться, але те, що ви вже ходите на роботу, дає мені надію, що життя повернеться в нормальне русло».

У березні та квітні 2021 року робітники будували церкву Адвентистів сьомого дня в Ла-Альборада та майже завершили свою роботу на цьому об’єкті. Потім вони перейдуть до нової будівлі, громади «30 de Agosto». Також бригада працює над великою будівлею школи на 10 класів у місті Іка.

Прогрес, досягнутий останнім часом був насправді звільненням. «Фізична праця має величезний вплив на наше здоров’я, особливо на психічне. Це більше, ніж просто будівництво ще однієї церкви — це надія на те, що скоро життя якимось чином повернеться в нормальне русло. Сподіваюся, що ми зможемо побачити посмішки на обличчях людей. А зараз ми ще сумні…

Також сподіваюся, що незабаром знову з’являться добровольці на об’єктах, які, наразі ми розпочинаємо», — говорить Барбоза.

У 2006 році в Перу служили сотні добровольців Маранафа. Разом ми вже побудували близько 100 церков та шкіл.

У 2019 році Маранафа на прохання Південноамериканського дивізіону Церкви адвентистів сьомого дня знову повернулися в Перу. Після того, як декілька груп волонтерів змогли пропрацювати до початку 2020 року, коли в березні пандемія COVID-19 заблокувала країну та вся робота була зупинена. Після цього бригади Маранафа відновлюють роботу.

Наразі, Маранафа уважно стежить за ситуацією бажаючи знайти відповідний час, щоб дозволити добровольцям повернутися в Перу.

Maranatha Volunteers International

Оригінальну версію цієї історії розмістила Maranatha Volunteers International.

За матеріалами Adventist Review

Джерело: logosinfo.org

Церква Адвентистів сьомого дня в Україні
No Result
View All Result
  • Блог
  • Головна
  • Наші цінності
    • Віра в Бога
    • Здоров’я
    • Розвиток
    • Свобода
    • Сім’я
    • Служіння
  • Політика конфіденційності
  • У що ми віримо
  • Хто ми
    • Наша історія

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Новини
    • Аналітика
    • Блоги
    • Відео новини
    • Інтерв’ю
    • Новини в Україні
    • Огляд ЗМІ
    • Періодика і книги
    • Події у світі
  • Статті
    • Біблія
    • Здоров’я
    • Молитва
    • Стаття

Adventist.ua – це офіційний вебсайт церкви адвентистів сьомого дня в Україні.