В Українському гуманітарному інституті з’явилась можливість сортувати сміття.
Тепер стоять окремі контейнери для паперу, скла та пластику на різні групи для переробки відходів. У багатьох закладах вищої освіти України вже давно підтримують екологічний підхід, тепер і УГІ може стати Eco-friendly.
Eco-friendly – буквально означає «екологічно чистий», «безпечний для екології».
Адміністрація закладу просить, щоб сміття ущільнювалося для того, аби уникнути зайвого об’єму, за який платять не малі кошти.
Правила прості:
1. Папір, скло та пластик сортувати окремо.
2. Не створювати хаотичних смітників в непризначених для цього місцях.
3. Не приваблювати та не створювати годівнички для різного роду бродячих тварин: собак, котів. Така «доброчинність» створює антисанітарні умови на території.
Студенти що навчаються, раді такій новині, а деякі довго чекали, поки сміття вже почнуть сортувати.
Студентка першого курсу Анастасія Житньок говорить:
«На мою думку, сортування сміття є дуже правильним рішенням. Сортування допомагає зменшити кількість відходів, які знаходяться на сміттєзвалищі, завдяки їх подальшій утилізації. Без цього сміття буде тільки накопичуватись, а на його розкладання потрібно буде багато років».
Варто зазначити, що Український гуманітарний інститут вже давно старається берегти екологію.
Так, вже близько 3 років діє клуб Еко team
Його учасники збирають макулатуру, ходять в їдальню зі своїм посудом, аби зменшити кількість пластикових відходів, вчаться сортувати сміття і своїм прикладом надихають студентів жити екологічно.
До складу клубу входять не тільки студенти, а й працівники Українського гуманітарного інституту.
Нікіта Кукса
Оригінальна версія цього коментаря була опублікована на сайті: UGI
