Сім’ї громади організували чудові вечори, запросивши сім’ї друзів, що тільки знайомляться з Адвентистською церквою.
З 18 по 23 вересня були організовані тематичні зустрічі: «За чашкою чаю» для сімей; молодіжна зустріч з підготовки до шлюбу; дитяча зустріч, присвячена принципам виховання і порозумінню між поколіннями; та особливий молитовний сімейний вечір, який став кульмінацією серії вечорів, присвячених духовному збагаченню церковної сім’ї та відновленню сімейного вівтаря.
Жива музика, духовний спів талановитих сімей, семінари і тренінги, які проводила Юлія Присакар, керівниця сімейного відділу сімейного служіння Центральної конференції (територія Київської, Сумської і Чернігівської області, об’єднує 107 громад), створювали по-справжньому сімейну теплу атмосферу, так що з кожним наступним вечором, Господь додавав присутніх у залі.
Теми зустрічей були різноманітними та охоплювали питання, які цікавлять як молодь, так і тих, хто вже має досвід шлюбного життя: «Секрети сімейного благополуччя», «Від чого залежить моє щасливе майбутнє», «Виховуючи дітей для вічності», «Молитва, що змінює», «Шляхи, якими мандрують наші думки».
Не обійшлося і без суботнього, сімейного обіду, під час якого продовжили чудове спілкування, ласуючи смачненьким, про що щедро подбав відділ сімейного служіння місцевої громади.
Підсумок цього тижня підбив Олександр Присакар у суботній проповіді: «Без чого шлюб не може бути щасливим?». Таке запитання звучало до кожного в залі, і відповісти хочеться словами з книги Дій Апостолів: «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти, та весь дім твій…»
Максим Присакар

