• Головна
  • Новини
  • Статті
  • Головна
  • Новини
  • Статті
Меню
Пошук
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
Вивчайте Біблію
Меню
Пошук

Хрещення в Україні під час війни: Закарпаття, Львів, Івано-Франківськ, Бориспіль, Харків

27.09.2024
in Новини в Україні
A A

На Закарпатті у селі Верхнє Водяне з 9 по 17 лютого проходила євангельська програма «Об’єднаймося в молитві за Україну», спікером якої був пастор Віталій Мелесь. Щовечора зустрічі відвідували близько 25 осіб. Наприкінці програми двоє осіб, мати і її молодша донька вирішили укласти завіт з Богом, що вони й зробили 17 лютого, прийнявши водне хрещення.

Також у закарпатському селі Кобилецька Поляна з 9 по 17 лютого проходили євангельські зустрічі, на які приходили близько 20 неадвентистів, крім того — 12 дітей, для яких проводились заняття.

У результаті цього євангельського служіння троє людей вирішили хреститися. Двоє з них — сім’я, які відвідували минулорічну програму, яку проводили пастори з Румунії. Інший чоловік — з Харківщини, вже два роки живе у Кобилецькій поляні. Хрещення відбулося 17 лютого.

У громаді міста Бориспіль, Київської області, проходили біблійні курси, після чого одна жінка виявила бажання укласти завіт з Богом. Це особливе служіння відбулося у суботу, 17 лютого.

У Івано-Франківську цієї ж суботи відбулося урочисте служіння водного хрещення, де двоє людей з громад Коломия і Жукотин уклали завіт з Господом.

У суботу, 17 лютого, три громади Львова об’єдналися для проведення урочистого служіння водного хрещення. Четверо осіб хрестилися в Ім’я Отця, Сина і Святого Духа.

Пані Любов ще 15 років тому приходила на програму, яку проводив пастор Володимир Скиба. Продовжувала дивитися програми телеканалу “Надія”. А минулого року стала ученицею Школи Біблії і почала відвідувати богослужіння. Пройшла підготовку до хрещення.

Мирослав від початку війни служить в армії. Побачивши рекламу Школи Біблії, виявив бажання вивчати Слово Боже. Мирослав пройшов близько 170 уроків різних курсів. Почав відвідувати богослужіння. Пройшов підготовку по біблійних принципах з пастором.

Пані Катерина стала вірянкою четвертої громади міста Львова. Вона дізналася про адвентистів від свого брата й регулярно відвідувала богослужіння з трьома дітьми. Старші доньки, Аня та Юля, разом з мамою проходили уроки з дослідження Біблії.

Пан Олексій з міста Броди тривалий час досліджував Біблію і пройшов підготовку до хрещення.

У приміщенні першої громади м. Харків 25 лютого відбулося служіння водного хрещення. Хрестилися п’ятеро людей: двоє братів і сестра з міста Балаклея і двоє братів з дев’ятої громади Харкова. Новохрещені вивчали біблійні уроки й після євангельських програм уклали завіт з Богом.

Підготувала Наталія Лучак

Церква Адвентистів сьомого дня в Україні
No Result
View All Result
  • Блог
  • Головна
  • Наші цінності
    • Віра в Бога
    • Здоров’я
    • Розвиток
    • Свобода
    • Сім’я
    • Служіння
  • Політика конфіденційності
  • У що ми віримо
  • Хто ми
    • Наша історія

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Новини
    • Аналітика
    • Блоги
    • Відео новини
    • Інтерв’ю
    • Новини в Україні
    • Огляд ЗМІ
    • Періодика і книги
    • Події у світі
  • Статті
    • Біблія
    • Здоров’я
    • Молитва
    • Стаття

Adventist.ua – це офіційний вебсайт церкви адвентистів сьомого дня в Україні.