Члени Виконавчого комітету ознайомилися з презентаціями Стратегічного плану Церкви адвентистів сьомого дня на 2025-2030 роки та майбутнього ребрендингу Adventist Review.
Під час першого ділового засідання річної наради Генеральної конференції (ГК) 2023 р., яке відбулося 6 жовтня, делегати заслухали презентації стратегічного плану «Я піду» на 2025-2030 роки, який Виконавчий комітет затвердить у 2024 р., а також ребрендингу Adventist Review.
Стратегічний план «Я піду» на 2025-2030 роки
Делегати вперше ознайомилися з проєктом Стратегічного плану Церкви адвентистів сьомого дня на 2025-2030 роки. План, голосування за який відбудеться під час річної наради ГК у 2024 році, базується на нещодавньому опитуванні членів Всесвітньої церкви.
Чому це важливо: кожна з всесвітніх ініціатив Церкви адвентистів розроблена, щоб допомогти досягненню цілей стратегічного плану.
Головна новина: новий стратегічний план під назвою «Я піду» базується на опитуваннях, проведених Управлінням архівів, статистики та досліджень ГК (ASTR) у 2022 та 2023 роках.
Збільшити масштаб: члени Церкви, співробітники установ, лідери громад і пастори були опитані окремо під час розробки цього плану.
Під час опитувань було виявлено, що деякі доктрини, такі як “Дар пророцтва” та “Стан мертвих”, не були настільки твердо прийняті, у порівнянні з попередніми дослідженнями, через зростання церкви в останні роки. Крім того, статистика свідчить, що кількість членів церкви,які читають Біблію, книги Духа пророцтва та практикують сімейне поклоніння, продовжує зменшуватися.
Подробиці: хоча в новому плані зберігається назва попереднього плану «Я піду», більшу його частину реструктуризовано.
Попередній стратегічний план зосереджувався на місії, духовному зростанні, лідерстві та керівництві Святого Духа. Майбутній план буде зосереджений на спілкуванні з Богом, ідентичності у Христі, єдності через Святого Духа та місії для всіх. 21 вимірювана ціль встановлює орієнтири для розуміння рівня їхнього досягнення. Порівняно з попередніми стратегічними планами, план на 2025-2030 роки простіший і його легше реалізувати на місцях.
Відгуки: «Ми побачили, що прийнятність деяких основних адвентистських доктрин не така висока, як хотілося б в ідеалі», — сказав Девід Трім (David Trim) директор ГК ASTR, під час презентації. «Ми всі можемо погодитися, що це прикро, і що є над чим працювати, коли йдеться про доктрини творіння, святилище, дар пророцтва та стан мертвих».
«Ми плануємо майбутнє, але переорієнтація місії може початися вже зараз», — сказав Ертон Коьлер (Erton Köhler), виконавчий секретар ГК. «Я думаю, що у нас є все, щоб терміново рухатися вперед».
Як зазначив Тед Вілсон (Ted Wilson), президент ГК, він сподівається, що всі присутні лідери мають єдиний підхід до місії. «У нас залишилося небагато часу. Справді, Ісус скоро прийде».
Детальніше: прочитайте повний звіт про Стратегічний план тут.
Adventist Review розповідає про ребрендинг та нові проєкти
Джастін Кім (Justin Kim), редактор Adventist Review і Adventist World, поінформував делегатів Виконавчого комітету про стан журналів і розповів про плани ребрендингу Adventist Review і переходу до стратегії «В першу чергу цифрове».
Головна новина: Презентація показала деякі з перших значних змін в Adventist Review після того, як Кім очолив головне видання Церкви адвентистів.
Новий логотип The Adventist Review, представлений під час щорічної ради Генеральної конференції. [Джерело: скріншот презентації]
Подробиці: окрім оновленого веб-сайту та фірмової ідентичності, зараз розробляється кілька нових форм цифрового програмування.
Нове цифрове програмування включатиме: «InReview», щотижневе видання; «counterScript» щомісячне; і «Front Pew», щоквартальне.
Стосовно «counterScript» Кім сказав: «Адвентисти сьомого дня покликані бути контркультурними. У світі існують сценарії споживацтва, секуляризму та всіх цих ідеологій. Але адвентисти сьомого дня покликані підтримувати остаточний «контрсценарій» (counterScript), яким є саме Святе Письмо».
Примітка: Adventist Review — одне з найстаріших релігійних видань у Північній Америці, яке виходить із 1849 року. За цей час воно кілька разів змінювало назву, спочатку це було «Present Truth», а теперішня назва існує з 1979 року.
Відгуки: Кім виклав три принципи, яких дотримувався Review, розробляючи новий фокус бренду. «Історія визначає контекст, місія зміцнює ідентичність, а інновації вирішують проблеми», — сказав він. «Ми не можемо здійснити це з нашим персоналом із 20 осіб самотужки, але ми хочемо налагодити зв’язки з керівництвом дивізіонів та уніонних конференцій, щоб об’єднати церкву разом на основі послання Святого Письма».
Детальніше: прочитайте повний звіт про ребрендинг Adventist Review тут.
Додатково: дві інші презентації були представлені під час ділової сесії, в них йшлося про 150-ту річницю місії Церкви адвентистів сьомого дня та про нові способи, які члени церкви використовували для поширення вістей трьох ангелів.
За матеріалами ANN
