• Головна
  • Новини
  • Статті
  • Головна
  • Новини
  • Статті
Меню
Пошук
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
Вивчайте Біблію
Меню
Пошук

Українці взяли участь у першому медіаконгресі GAIN у Молдові

08.05.2026
in Події у світі
A A

Представники України взяли участь у першому конгресі GAIN (Глобальна адвентистська інтернет-мережа) у Молдові, який проходив під гаслом «Să fie lumină» («Хай буде світло»). Захід відбувся з 1 по 3 травня і став платформою для обговорення викликів сучасного медіаслужіння, євангелізму в цифровому просторі та розвитку християнських медіа.

Конгрес відбувся на території центру «Adventus» у селищі Чинішеуць і зібрав близько 80 учасників. Основну увагу приділили обміну досвідом між медіаслужителями, пошуку нових підходів до євангелізму та формуванню спільного бачення розвитку медіасфери.

Однією з тем зустрічі стала «Комунікація у кризових ситуаціях». Представник медіамісії Молдови Сергій Мирон наголосив, що церква, як і публічні люди, може опинятися в центрі конфліктів, однак правильна та своєчасна реакція здатна зміцнити її позицію в суспільстві.


Також учасники обговорювали служіння медіа та комунікації на місцевому рівні. Анна Хартіє говорила про підтримку з боку членів церкви: «Поширювати інформацію про медіаконтент — це не лише надати посилання на певні ресурси, а й можливість поділитися власними емоціями та досвідом, який цей контент викликав».

Україну на заході представляли Олексій Мукомелець, Дмитро Колотило, а також волонтери Центру цифрового євангелізму (ЦЦЄ) Даниїл Стрієнко та Катерина Войціцька. Вони презентували стратегію розвитку медіаслужіння в Україні та розповіли про діяльність Центру цифрового євангелізму.

Учасники зазначили, що Центр став новим напрямом служіння у медіасфері, де кожен може отримати моральну, духовну та молитовну підтримку. Послугами волонтерів можна скористатися за посиланням.

«Якби Ісус жив у наш час, то використовував би соціальні мережі для служіння людям. Сучасні медіа відкривають можливість досягати тисяч людей, а реальні практичні досвіди лише підтверджують ефективність такого служіння», — поділився волонтер команди ЦЦЄ.

Катерина Войціцька

Церква Адвентистів сьомого дня в Україні
No Result
View All Result
  • Блог
  • Головна
  • Наші цінності
    • Віра в Бога
    • Здоров’я
    • Розвиток
    • Свобода
    • Сім’я
    • Служіння
  • Політика конфіденційності
  • У що ми віримо
  • Хто ми
    • Наша історія

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Новини
    • Аналітика
    • Блоги
    • Відео новини
    • Інтерв’ю
    • Новини в Україні
    • Огляд ЗМІ
    • Періодика і книги
    • Події у світі
  • Статті
    • Біблія
    • Здоров’я
    • Молитва
    • Стаття

Adventist.ua – це офіційний вебсайт церкви адвентистів сьомого дня в Україні.