Досвідчений вчений, Тімм буде підтримувати теологічні дослідження по всьому світу.
Виконавчий комітет Генеральної конференції церкви Адвентистів сьомого дня призначив Альберто Тімма помічником директора Інституту біблійних досліджень (Biblical Research Institute, BRI) в Сілвер-Спрінг, Мериленд, що у Сполучених Штатах Америки, 9 серпня 2022 року.
Зараз Тімм є помічником директора «Ellen G. WhiteEstate», організації, відповідальної за письмову спадщину автора та співзасновника адвентистської церкви Еллен Уайт, і займає цю посаду вже десять років.
У своїй новій ролі, серед інших обов’язків, Тімм буде відповідати за підготовку документів, заснованих на біблійних дослідженнях з конкретних богословських питань; відповідати на доктринальні та біблійні питання; оцінювати рукописи книг та інших матеріалів щодо адвентистської церкви, які потребують рецензування.
◆•• Досвідчений вчений
Тімм, родом з Бразилії, має ступінь бакалавра богослов’я, магістра та доктора філософії в галузі релігії. У 1995 році він захистив дисертацію на тему «Святилище та послання трьох ангелів», яка згодом стала книгою, опублікованою португальською мовою видавництвом Editora Universitária Unaspress.
Його служіння в Адвентистській церкві почалося в 1982 році. Він служив районним пастором, викладачем і директором аспірантури з теології в Бразильському адвентистському університеті (Brazil Adventist University, UNASP), президентом латиноамериканської адвентистської богословської семінарії (Latin American Adventist Seminary in Theology, SALT) і координатором офісу «Ellen G. White Estate» в Південно-Американському дивізіоні.
Тімм одружений, його дружина — Марлі, вчителька, у подружжя троє дітей: Сьюеллен, Вільям і Шеллі.
◆•• Виклики та можливості
В інтерв’ю «Новинам Південно-Американського дивізіону» (South American Division News, ASN) Тімм сказав, що його призначення — це «можливість служити в надзвичайно важливій галузі життя церкви». BRI, за його словами, «є організацією, відповідальною за біблійно-богословську ідентичність деномінації, допомагає зміцнювати цю ідентичність і відповідати на питання та проблеми, пов’язані з адвентистською думкою».
У бесіді з директором BRI Еліасом Бразилом де Соуза Тімм обговорив різні редакційні проєкти. Вони також згадали про регіональні комітети з біблійних досліджень Адвентистської церкви по всьому світу, в яких, як очікується, буде брати участь Тімм.
«Планується, що я буду брати більш безпосередню участь в областях, пов’язаних з моєю історико-систематичною областю підготовки, але я також відкритий для інших потреб відділу», — сказав Тімм.
◆•• Про ІБІ
Однією з цілей ІБІ, заснованого в 1975 році, є надання богословських знань і ресурсів для адміністрації та відділів Генеральної конференції та адвентистської церкви по всьому світу. За словами керівників, його роль також полягає у сприянні діалогу всередині адвентистської богословської спільноти для просування доктринальної та богословської єдності деномінації.
Оригінальна версія цієї статті була опублікована на португаломовному новинному сайті Південно-Американського дивізіону.
Новини Південно-Американського дивізіону, Джефферсон Параделло
За матеріалами ANN стаття взята з «Логос Інфо»
