Проєкт «Дружболандія» започаткували і проводять члени церкви Адвентистів сьомого дня громади міста Тальне Черкаської області. Допомагають у цьому очільник об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Василь Сідько та місцеві бізнесмени.
«У нашій церкві є гарна традиція – проводити різдвяні зустрічі «Дружболандія» для дітей, ділитися мріями, будувати плани», – розповідає Григорій Мар’янчук, член тальнівської громади, керівник проєкту.
Біля церкви був збудований дитячий майданчик, вже зводять спортивний майданчик і планують створити парк з велосипедними доріжками. В цьому громаді допомагають спонсори.
Коли Василь Сідько виконував обов’язки мера, члени церкви звернулися до нього за допомогою. Щоб вирівняти землю під спортивний майданчик, привезли 500 КРАЗів землі, але цього було замало. Необхідну решту землі проспонсорував міський очільник.
У рамках «Дружболандії» була проведена програму «Шлях до успіху», де бізнесмени ділилися досвідом розвитку бізнесу. Василь Сідько також розповів про себе і свій бізнес та відповідав на запитання дітей.
У 2020 році Василя Сідька обрали очільником Тальнівської ОТГ. На Новий рік члени церкви привітали його, подарували Біблію і звершили молитву благословення на його подальшу працю.
У проєкті «Дружболандія» задіяні багато бізнесменів Тального. Члени церкви з кожним підтримують зв’язок, запрошують на служіння і свята.
Алла Шумило

