Новорічне привітання керівника Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслава Носова

Дорогі друзі, брати та сестри!

На порозі Нового року бажаємо подякувати Господу за Його невичерпну милість, любов та вірність у році, що минає, і попросити благословіння на рік прийдешній. Минулий рік був для нас непростим: українська земля здригається від болю. Війна продовжується і кожна родина в тій чи іншій мірі відчуває на собі наслідки і втрати, страждання, важкі моменти, які, здається, неможливо перенести власними силами, проте навіть у темряві цього часу світить незгасне світло надії. Це світло – це наш Господь Ісус.
Він є для нас підтримкою та потіхою у часи скорбот, переживань, страху та страждань. Його присутність являється в кожній миті нашого життя. Ми не знаємо, що чекає нас у новому році, але знаємо Того, Хто тримає цей рік в Своїх руках. Він є нашою скелею та фортецею, нашим прихистком і спасінням. Як ніколи сьогодні ми маємо нагадати собі: «Господь з нами і ніхто не переможе тих, хто стоїть з Господом!»
Нехай цей рік буде роком молитви, непохитної віри та свідченням Божої любові для інших. Віримо, що Господь принесе мир у наш край, зцілить зранені серця і відновить зруйноване. Нехай наші церкви стануть оазисами надії, де кожен зможе знайти підтримку, потіху та братерське тепло.
У кожному виклику, у кожній боротьбі пам'ятайте: наш Бог є живий, Він не залишить Свій народ. Він поруч із нами у наших сльозах, у наших молитвах. І навіть тоді, коли нам здається, що Його нечутно, нехай ці слова стануть нашим духовним стягом на цей рік. Нехай вони нагадають нам, що з Господом ми вистоїмо і побачимо Його славу.
Бог промовляє через пророка Ісаю: «А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, як орли, будуть бігти і не потомляться, будуть ходити і не помучаться» (Іс. 40:31).
Дорогі брати та сестри! Бажаємо вам Божого миру, захисту, сил і благословінь у новому 2025 році!
Церква адвентистів сьомого дня в Україні
https://www.youtube.com/watch?v=4L2fzGUuOa4

далі
Зустріч із представником релігії ісламу стала цікавою можливістю для студентів-богословів