Медичний проєкт «Одне Тіло, Одна місія» за ініціативою клініки «Ангелія» розпочав свою діяльність

Розповідає Міріам Тихоновська, керівник проєкту «Одне Тіло, Одна місія».

Медичний християнський проєкт “Одне Тіло, Одна Місія” створений для об’єднання молодих медиків, які прагнуть покращувати здоров'я населення та поділяють християнські цінності. Основна мета нашого проєкту полягає у створенні середовища, в якому кожен учасник відчуватиме себе частиною єдиного тіла Христа, діючи в рамках єдиної місії — служити іншим через медичну практику в поєднанні з духовною підтримкою.
Проєкт здійснюється за підтримки Генеральної конференції Церкви адвентистів сьомого дня. Його автором та ініціатором став Юрій Бондаренко, генеральний директор адвентистської клініки “Ангелія”. Ідея виникла через відсутність в Україні єдиної адвентистської платформи для лікарів, на якій вони могли б обмінюватися досвідом, отримувати духовну підтримку від колег та відновлювати свої сили. Ми також помітили велику потребу в підтримці студентів-медиків з боку досвідчених лікарів. Відповідно, проєкт спрямований на об’єднання медичної спільноти, надання їм духовної та професійної допомоги, а також створення середовища для розвитку і становлення лікарів-християн.
“Одне Тіло, Одна Місія” — це місце, де кожен медик знайде натхнення і силу для своєї місії, об’єднуючи професійні знання з духовними цінностями.
Ми пропонуємо комплексну підтримку:

  1. Турбота про фізичне й емоційне здоров'я лікарів, керуючись принципами милосердя, співчуття і любові.
  2. Професійний розвиток: сприяння постійному навчанню та обміну досвідом серед молодих медиків, організації освітніх заходів, семінарів і тренінгів з метою підвищення кваліфікації й розвитку професійних навичок.
  3. Духовне зростання: підтримка духовного розвитку учасників проєкту, сприяння втіленню християнських цінностей у медичну практику через спільні дискусії, тематичні зустрічі і молитви.
  4. Менторство та наставництво: створення програм, у рамках яких досвідчені медики допомагатимуть молодим фахівцям знаходити свій шлях у професії.

Наразі проєкт має часові рамки, проте ми впевнені, що він дасть великий поштовх для розвитку спільноти у майбутньому.
Щодо географії проєкту, цільовою аудиторією є лікарі України, насамперед — населені пункти, в яких є медичні навчальні заклади. Оскільки не всі матимуть змогу бути присутніми на зустрічах офлайн з причин віддаленості міст або перебування за кордоном, ми плануємо транслювати зустрічі інформаційного характеру у соціальних мережах. До нашого ком'юніті можуть долучатися студенти-медики, лікарі-початківці й досвідчені лікарі.
Окрім цього плануються зустрічі в різних містах із метою залучення нових учасників та вирішення базових потреб, виявлених на основі опитування, проведеного під час реєстрації. Таким чином, заходи в подальшому будуть орієнтовані на запити учасників.
На основі публікації сайту Західної конференції

далі
Ательє «Тавіта»: «Якщо бачимо, що людина нужденна, надаємо знижки або ремонтуємо одяг безкоштовно»