З 28 лютого по 1 березня в Києві провели євангельську програму «Дивовижні факти». Ведучими програми були Андрій і Дарина Чванови – лідери першого креаціоністського київського астроклубу. Кожний день присвятили окремій тематиці: формула краси, таємниця динозаврів, походження життя. Зустрічі супроводжувалися анімованими і барвистими слайдами. Ведучі на основі Біблії показували, що за всім творінням і красою світу стоїть Великий Творець і Господь. Проводили вікторини і розігрували призи серед дорослих і дітей. Для найменших відвідувачів були окремі заняття. Діти майстрували тематичні поробки. Також була можливість подивитися зразки флори і фауни під мікроскопом.
У кінці відвідувачі отримали в подарунок книгу «За гранню уяви» і заповнили анкету, де розповіли про враження та залишили контакти, Організатори отримали багато позитивних відгуків і побажань. Крім того, присутнім запропонували в майбутньому відвідати зустрічі різної тематики. А також розповіли про клуби і заходи, які проводить духовний центр «Відрадний».
Програму відвідали близько шістдесяти людей. Тридцять чотири залишили контакти, двадцять погодилися відвідати зустрічі по вивченню Біблії. Ще близько чверті присутніх хотіли б побувати на занятті одного з адвентистських клубів.
Організатори висловлюють особливу подяку четвертій київській громаді АСД за надане приміщення, апаратуру і обладнання.
Костянтин Садовник
Фото – Володимир Романишин
