Перший ряд аргументів прихильників марихуани пов'язаний з історією створення. Біблія повідомляє: «І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так. І земля траву видала, ярину, що насіння розсіває за родом її, і дерево, що приносить плід, що насіння його в нім за родом його. І Бог побачив, що добре воно» (Буття 1:11,12). Всяка «трава, ярина, що насіння вона розсіває», з’явилася внаслідок Божого акту творіння; відповідно, Бог створив і марихуану.
Більш того, все, створене Богом на землі, дано для блага. На доказ наводяться наступні уривки Біблії: «І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам!» (Буття 1:29). «Уся ярина, що розсіває насіння, що на всій землі», безумовно, включає в себе марихуану; і вона дана для вживання — так звучить аргумент. «І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий» (Буття 1:31). Отже, добра і марихуана.
Чи серйозні ці аргументи? Якби Біблія закінчувалася першою главою книги Буття, то тоді так, вони були б мали сенс. Але, на жаль, опис подальшої історії нашої планети в Біблії оповідає про радикальні зміни, які мали місце в природі, що колись була створена Богом. Після того, як Адам і Єва не послухалися Творця і повірили змію, на землю впало прокляття: «проклята через тебе земля» (Буття 3:17). Це прокляття проявилося, зокрема, в модифікації рослинного світу: «Тернину й осот вона буде родити тобі» (Буття 3:18). З’явилася рослинність, непридатна для вживання, наприклад, «терен відкинений», який «рукою... не беруть» (2 Самуїлова 23:6).
Більше того, Біблія стверджує, що земля потрапила під владу диявола: «він вивів Його на гору високу, і за хвилину часу показав Йому всі царства на світі. І диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її» (Євангеліє від Луки 4:5,6). Ісус цю заяву диявола не заперечував; навпаки, називав його «князем світу цього» (Євангеліє від Іоанна 12:31; 14:30; 16:11). На жаль, навіть і після Голгофи статус диявола на землі зберігається; він названий «богом цього віку» (2 До Коринтян 4:4); «князем, що панує у повітрі» (До Ефесян 2:2), і т. д.
Мабуть, найбезрадісніша заява в Біблії на цю тему виглядає так: «весь світ лежить у злі» (1 Ів. 5:19). У сучасних перекладах думка передана більш рельєфно: «весь світ лежить у владі Злого» (Стерна); «весь світ – у владі лиходія» (російське Біблійне товариство); «весь світ — у владі диявола» (Кулаков). В оригіналі використовується слово πονηρός (понерос) в чоловічому роді, більш того, з артиклем. Така конструкція скрізь в оригіналі позначає саме диявола, сатану, наприклад: «Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого» (Євангеліє від Матвія 5:37); «і не введи нас в спокусу, але визволи нас від лукавого» (Євангеліє від Матвія 6: 37), і т. д.