- Які візуальні символи і тексти є у вашій релігії священними, сакральними?
- Священними ми визнаємо всі 66 книг Біблії. Крім цього, і / або з них ми не виділяємо нічого більш священного або сакрального.
- Назвіть три найбільш значущі дати в релігійному календарі вашої конфесії. Як повинен провести цей день (дні) віруюча людина? Чи існують в ці та / або інші дні обмеження у трудовій і іншій діяльності?- Грунтуючись на Святому Письмі, ми не бачимо в новозавітній церкви і не виділяємо будь-яких обов'язкових свят і значущих дат, крім щотижневої суботи, сьомого дня кожного тижня. А також встановлення Христа про причастя (Вечері Господньої), яку ми здійснюємо за традицією один раз в квартал.
Веління про святкування суботи описано в Біблії ще в книзі Вихід 20-му розділі:
«Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий - субота для Господа, Бога твого: не роби в нім ніякої справи ні ти, ні син твій, ні дочка твоя, ні раб твій, ні рабиня твоя, і худоба твоя, і приходько , який в оселях твоїх; Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив; Тому благословив Господь день суботній і освятив його ».
У цей день ми відкладаємо всі свої звичайні справи, відвідуємо богослужіння. Це день для спілкування, сім'ї та добрих справ.
«Оголоси синам Ізраїля і скажи їм: Свята Господні, в які слід скликати священне зібрання. Ось свята Мої: Шість день буде робитись робота, а дня сьомого субота повного відпочинку, святі збори; Жодного зайняття не будете; Це субота відпочинку для Господа по всіх оселях ваших». Лев.23: 2-3
Служіння причастя (Вечері Господньої) відбувається за тими принципами, які описані євангелістами і включають ногоомиття (Иоан.13:4-5 і 14-15), прийняття прісного хліба і неброженного виноградного соку (напр. Матф.26:26-28 і 1 Кор.11:23-34).
Це Божественне веління.
А за традицією, громади протягом року здійснюють ще подячні урочисті збори, такі як свято жнив, Новий рік і ін. Дати їх не є єдиними для всіх.
- Які правила в поведінці, зовнішньому вигляді (одяг та ін.), Харчуванні зобов'язаний дотримуватися прихильник вашого релігійної течії?- Приклад в цьому нам залишив Христос. Богоподібний характер християнина буде впливати на його поведінку, зовнішній вигляд, слова і справи.
«Нарешті, мої брати, що тільки істинне, що чесне, що справедливе, що чисте, що любе, що гідне хвали, що тільки чеснота і похвала, думайте про це». Фил.4: 8
Простота, скромність, практичність і цнотливість - принципи, що роблять вплив на вибір одягу. Ми при цьому не прагнемо бути «першими» в гонитві за модою, але і не вважаємо гідністю ходити в одязі з минулого століття.
Що стосується харчування, то ми дотримуємося Божественного веління про їжу, яку Бог дав людям. Вони описані в Левит 11 розділі. І хоча вони в цьому розділі включають старозавітних поняття про ритуальну нечистоту, так само важливі для нас сьогодні, як і тоді.
У наше останнє (по Біблійним поняттям) час ми намагаємося обмежувати вживання і навіть повністю утримуватися від м'ясної їжі і замінювати її рослинною. Хоча в цьому питанні дуже важливо діяти без фанатизму. Просто вибираємо найкраще (через хвороби худоби, екології та ін.).
- Чи дозволяє ваша віра служити в армії (брати в руки зброю), бути виборцем і кандидатом в політичних виборах, брати участь в переписах населення, отримувати ідентифікаційний код?- Шоста заповідь Божого закону говорить: «Не вбивай». Тому ми ставимося до однієї з 10 релігійних конфесій, які отримали і мають законне право на альтернативну службу, до чого і закликаємо всіх членів церкви.
Що стосується інших питань, Біблія вчить нас бути гідними громадянами суспільства, країни, в якій живемо, і не накладає на нас інших обмежень.