• Головна
  • Новини
  • Статті
  • Головна
  • Новини
  • Статті
Меню
Пошук
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
  • Хто ми
    • Наша історія
  • У що ми віримо
  • Наші цінності
    • Служіння
    • Свобода
    • Розвиток
    • Здоров’я
    • Сім’я
    • Віра в Бога
Вивчайте Біблію
Меню
Пошук

Чоловік купує дітям шкідливу їжу. Що робити?

07.05.2025
in Аналітика
A A

Питання. Ми з чоловіком члени Адвентистської церкви. Виховуємо двох діток, у молодшої доньки (11 років) проблеми зі здоров’ям. Лікарі не дозволяють вживати деякі продукти (кока кола, спрайт, чіпси, шоколад). Я це їй постійно пояснюю, що і чому, які можуть бути наслідки. Та чоловік не вважає це проблемою і не просто дозволяє, а сам їй це купує. З чоловіком не один раз обговорювали цю тему, але результату немає. Як правильно вчинити, щоб зберегти добрі стосунки в родині, а також здоров’я дитини? Наперед дякую!

Відповідь. Я бачу ваше хвилювання і розумію, оскільки сама є мамою. І як психолог, дивлюся ще й під іншим кутом.

Впевнена, що у вашого чоловіка немає певної мети – нашкодити вашим дітям. Важко це уявити. Але є якась інша мета. Свідоме чи несвідоме, це вже інше питання, але точно є. Перш ніж у черговий раз говорити йому про те, що він робить неправильно, подумайте: “а навіщо він може взагалі це робити?”.

Постарайтеся подумати з позиції спостерігача. Як варіант, він може хотіти доставити радість дітям. Збережіть у собі той позитивний сенс, який знайдете і тільки з цієї позиції спробуйте знову поговорити з ним.

Заваріть чоловікові чай, обійміть його і скажіть: “Знаєш, я подумала про те, що ти хороший тато. Ти хочеш зробити приємне дітям, порадувати їх. Це так здорово. Думаю, вони це бачать і я бачу.” Зупиніться на цьому. Дочекайтеся зворотнього зв’язку. Далі може вийти дуже тепла розмова, без моралей і докорів. Потім можна буде сказати про себе, про те, що ви переживаєте за здоров’я дітей: “давай разом подумаємо, як можна їм ще робити приємне”, щось у цьому дусі.

Щоб зберегти добрі відносини в сім’ї, варто говорити по-доброму. Бажаю вам знайти іншу мету чоловіка і з іншої позиції (не засудження а підтримки) тоді й поговорити.

Відповідь – Тетяна Літвінова

Церква Адвентистів сьомого дня в Україні
No Result
View All Result
  • Блог
  • Головна
  • Наші цінності
    • Віра в Бога
    • Здоров’я
    • Розвиток
    • Свобода
    • Сім’я
    • Служіння
  • Політика конфіденційності
  • У що ми віримо
  • Хто ми
    • Наша історія

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Новини
    • Аналітика
    • Блоги
    • Відео новини
    • Інтерв’ю
    • Новини в Україні
    • Огляд ЗМІ
    • Періодика і книги
    • Події у світі
  • Статті
    • Біблія
    • Здоров’я
    • Молитва
    • Стаття

Adventist.ua – це офіційний вебсайт церкви адвентистів сьомого дня в Україні.