200 християнських книг подарувала команда літературних євангелістів мешканцям Сумщини. З 5 по 9 січня 2021 року молодь з Херсона, Києва, Сум, Лебедина та Тростянця проводила євангельські зустрічі в межах оригінального проекту присвяченого Різдву Христовому.
Цей проект став нестандартним рішенням, яке допомагало прибирати межі між секулярною культурою і християнством. Загальновідомо, що відкривати звістку про порятунок сучасним людям складно: всі стали закритими, особливо в умовах пандемії. Молодь, взявши за основу Різдвяні християнські святкування, привітала велику кількість сумчан з Різдвом Христовим за допомогою христоцентричних пісень і добрих віршованих побажань.
Заходи закінчували врученням книг, духовними бесідами і молитвами. Такий підхід відкрив дорогу для християнської літератури, дав можливість за допомогою книг донести істину про Христа і спасіння від гріхів та спрямувати погляди людей на Ісуса Христа. Серед двохсот розданих книг були «Шлях до Христа», «Велика боротьба» і література, яка стосується здоров’я та здорового способу життя.
Програму проекту була розраховано на 5 днів.
5 січня відбувся заїзд літературних євангелістів. Команда спільно провела духовну частину і спланувала служіння. Були виділені 3 напрямки: державні організації, магазини та інші комерційні підприємства, а також мешканці приватного сектора.
6 січня команда літературних євангелістів обійшла центр міста, поліцію, пожежну частину, пошту, бібліотеку та інші громадські місця. Потім відвідала ринок, торговельні центри, магазини — з поздоровленнями.
7 січня євангелісти привітали людей, що мешкають у приватному секторі, а також відвідала село Піщане та інші сусідні, сповіщаючи про Христа.
8 січня місіонери обійшли з книгами і привітаннями ще декілька торгових центрів, заходячи в кожну організацію, розташовану в цих будівлях, а також автозаправочні станції та магазини, що траплялися на шляху. У цей і попередні дні служителі працювали по 4 – 5 годин.
9 січня під час закриття проекту євангелісти ділилися найяскравішими місіонерськими досвідами в усіх сумських громадах Церкви Адвентистів сьомого дня.
Важливо відзначити, що 90 – 95% сумчан сприймали місіонерів з радістю, вдячністю і захопленням. Навзаєм дарували євангелістам подарунки, цукерки, шоколадки, пригощали гарячими напоями, горіхами та солодощами.
Віолетта Бершова
