Третій турнір Східно-Дніпровської конференції з настільного тенісу відбувся в Дніпрі 14 листопада, зібравши 12 учасників з Харкова, Дніпра та Запоріжжя.
Особливістю турніру було незвичайне рішення відмовитися від визначення трьох призових місць. Замість цього організатори запропонували відзначити сімох учасників з найкращими результатами.
Підсумком турніру стала перемога харківських тенісистів, які зайняли перші три місця. Також у п’ятірці переможців було по одному представнику Запоріжжя (IV місце) та Дніпра (V місце).
Учасники відзначили високий рівень гри та проведення турніру.
«Турнір мені дуже сподобався: сильні суперники, різні стилі, нереальні емоції при несподіваних поворотах у грі. Це заряджає на досягнення нових вершин і хочеться ще більше дивувати всіх. Дуже сподобалося рішення про сім призових місць, це було дуже приємно» — поділився враженнями Дмитро Філяс з Дніпра, який посів V місце.
«Я дуже радий, що потрапив на цей турнір і цього року» — сказав Максим Мельников із Запоріжжя, який посів IV місце.
«Все шикарно! Море позитивних емоцій!» — каже Максим Сальников з Харкова, який посів III місце.
Радує, що в Харкові до настільного тенісу ставляться найсерйознішим чином. Організатори докладають зусиль, щоб в інших великих містах конференції настільний теніс міг би досягти такого ж або навіть більшого рівня.
Довідка: перший турнір проходив у 2018 році в Дніпрі, другий — у 2020 році в Харкові.
Олег Назаров
Фото автора
За матеріалами «Логос Инфо» стаття взята з «Третий турнир по настольному теннису в Днепре: вместо трех, определили семь победителей»
