Нагірна проповідь Ісуса Христа, — чому Ісус навчав Своїх учнів? — пастор Тед Вільсон

Ми підійшли до обговорення Нагірної проповіді Ісуса Христа, яка записана та викладена для нас зі слів Ісуса Його учнем. Читаємо в Матвія 5–7.

У книзі «Нагірна проповідь Христа» Еллен Уайт присвячує свою книгу «учням, яких Великий Учитель все ще закликає обрати духовне, а не земне царство. Ця невелика книга присвячується в надії, що її сторінки зможуть ясніше розкрити перед людством славу невидимого».
Далі вона продовжує:
«Нагірна проповідь є небесним благословінням, посланим нашому світу, — гласом, який сходить від престолу Божого.» (стор.vii)
Книга відкривається серією благословінь, відомих як «Блаженства»: «Блаженні вбогі духом... блаженні скорботні... блаженні лагідні... блаженні голодні та спраглі за правдою... блаженні милостиві... чисті серцем... миротворці... та гнані за правду...», Матвія 5:3–11.
Еллен Уайт продовжує:
«Заповіді блаженства — це привітання Христа, з яким Він звертається не тільки до віруючих в Нього, але й до всього людства. Здавалося, Ісус на хвилину забув, що знаходиться не на небі, а на землі, та шле вітання, прийняте лише у світі світла. З Його вуст виливаються благословіння, подібні водам, які прорвалися з запечатаного на довгий час джерела життя.» (стор.vii)
Мова небес — це мова благословінь, а не прокльонів. Це мова миру та радості, а не заздрості й ненависті. З цієї причини Ісус говорить у Луки 6:27,28:

«Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас.

Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить.»

Ісус хоче, щоб ми проявляли любов до наших ближніх. Як пише Еллен Уайт в книзі «Бажання століть», «любов до людини — це земний прояв Божої любові. Саме для того, щоб насадити цю любов, зробити нас дітьми однієї сім'ї, Цар слави став одним з нами. І коли виконуються Його напутні слова: «Любіть один одного, як Я полюбив вас» (Іоанна 15:12); коли ми любимо цей світ, як Він полюбив його, тоді для нас Його місія виконана. Ми пристосовані до життя на небі, бо небо вже у нас в серці.» (стор. 64)
Наступного тижня ми знову повернемося до цієї теми та більш детально розглянемо Нагірну проповідь.
Дізнайтеся більше про Нагірну проповідь вже зараз, прочитавши книгу Еллен Уайт «Думки з гори благословіння». Ви можете знайти цю книгу та багато іншого на сайті.
За матеріалами ANN стаття взята з «Логос Інфо»

далее
Осінне євангельське служіння у Полтаві завершилося хрещенням