У харківському офісі Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine 10 липня відбулась зустріч представників українських гуманітарних організацій із Деніз Браун, координаторкою системи ООН в Україні. Зустріч була прощальною, оскільки Деніз Браун залишає цю посаду. Цього дня з координаторкою спілкувалися і представники благодійної організації ADRA Україна. Зокрема представниця проєкту, у межах якого надається допомога постраждалим у харківському регіоні, подякувала їй за підтримку України. Також присутні обговорювали подальші плани щодо надання допомоги постраждалим.